Tomek K

26 listopada 2021 Lokalizacja: Dent4u • kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia 

Pani Natalia to pierwsza stomatolog, która pomogła mi we wszystkich dolegliwościach. Jest wybitną specjalistką, profesjonalnie i zaangażowaniem podchodzi zarówno do leczenia i pacjenta. Jest również przemiłą i sympatyczną osobą, która sprawia że na fotelu nie ma strachu. Serdecznie wszystkim polecam!

bartek p

20 listopada 2021 Lokalizacja: Dent4u • Inny

wizyta przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób a co najbardziej istotne bezboleśnie :) zanim zaczęliśmy dowiedziałem się co i w jaki sposób będzie robione :) oczywiście daje 5/5 pkt i polecam.

KM

5 listopada 2021 Lokalizacja: Dent4u • Inny

Byłem już w wielu gabinetach w okolicy ale dopiero Pani doktor zadbała o mnie kompleksowo. Leczenie było bezbolesne, a wizyta przebiegła w miłej atmosferze jak bym nie był u dentysty. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim moim znajomym.

Monika

13 października 2021 Lokalizacja: Dent4u • badania stomatologiczne

Bardzo miła Pani Doktor. Wizyta przebiegła bardzo szybko i w przyjaznej atmosferze. Pani Natalia dokładnie wytłumaczyła co będziemy robić :) polecam

M.G.

1 września 2021 Lokalizacja: Dent4u • kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia

Super podejście Pani doktor ,objaśnia wszystko dba o pacjenta .i zero bólu .naprawdę lekarz super .Na pewno jeszcze skorzystam z wizyty u Pani doktor.

Karolina

18 sierpnia 2021 Lokalizacja: Dent4u • kompleksowe badanie stomatologiczne + plan leczenia

Fachowe podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera :) Pani Natalia w klarowny sposób przedstawiła plan leczenia, które przebiegło bez bólu i żadnych dolegliwości. Bardzo polecam!